15 Mayıs 2013

Vodafone Mağdur Ediyor İlgilenmiyor!

Benim hattım Her yöne 500 dk + mesaj + 50 mb net 30 tl bunun yanında 12 aylık taahhüt sonucu 5 tl ye bir 500 dk daha veriyorlar. bende 12 aylık taahhütte bulundum. Farkında olmadan 12 ay dolmuş ama bilgilendirme mesajı gelmedi. Her zaman olduğu gibi ilk 500 dakikalık kısmın dolduğuna dair mesaj geldi. bende ikinci 500 dakikam var diye konuşmaya devam ettim.

Ay sonunda 150 tl gibi bi rakamla karşılaştım olayı netten inceledim, çağrı merkezi falan derken durum ortaya çıktı. Çağrı merkezine şikayette bulundum 10 nisanda ondan sonra defalarca aradım durumunuz inceleniyor diye 1,5 aydır oyalıyorlar. 1,5 ayda bir şey sonuçlanmaz mı. Üstüne 2 aydır hattım kapalı konuşmadığım halde fatura geliyor.

Mehmet 84 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet'in Teşekkür Mesajı30 Ekim 2013

  ARKADAŞLAR GÖRÜLDÜĞÜ ÜZERE ŞİKAYETVAR.COM SAYESİNDE İADE ALDIM. KENDİ BİREYSEL BAŞVURUMU PEK DİKKATE ALMAMIŞLARDI. YA HATTI TAŞIDIM DİYE ÖDEME YAPTILAR YADA ŞİKAYETVAR.COM SAYESİNDE. ÖNEMLİ OLAN NETİCE. BU NETİCEYİ ALMAIZA KATKISI OLAN BU SİTEYE VE KURUCULARINA TEŞEKKÜR EDERİM.....

 • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, ücretlendirme itirazınızın sonuçlandığını ve fatura hesabınıza alacak girişi yapıldığını belirtmek isteriz. Hesaba iade işlemlerinin gerçekleşmesi için, banka hesap bilgileri, iban no, imza ve irtibat numarasını içeren dilekçe ve kimlik fotokopisi; kendi hesabınız yok ve hesap başka birine ait ise o kişinin ve kendinizin kimlik fotokopisi, banka hesap bilgileri , iban no, imza ve irtibat numarasını içeren dilekçenizi 0212 3675000 nolu faks numaramıza göndermeniz yeterli olacaktır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Mehmet24 Mayıs 2013

  Vodafone yazıma 15 mayısta cevap verdi ama hala sorun çözülmedi. İletişim çağında iletişimi sağlayan kurum (Güya dünyanın en iyisi) 2 ayda çok basit bir sorunu halledemedi. Tabi bende vodafone kullanmaya devam edecek değilim hattımı mutlaka başa bi GSM şirketine taşıyacam. Bu kadar alakasız olunmaz....

 • Mehmet16 Mayıs 2013

  Arkadaş otomatiğe bağlamışsınız herkese aynı laflar. 1,5 ayda çözemediniz bi sorunu ondan sonra müşteri kazanmak için çabalayın durun. Bu halde ben niye vodafone kullanayım ki ?

 • Vodafone Temsilcisi15 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön