15 Ocak 2015

Vodafone Mağdur Ediyor!

Müşteri hizmetleri tarifemin bitmesine 33 gün kala aradı sizin için 1000 dk, 1000 sms, 1.5 GB internet dahilinde size uygun ilk ay ücretsiz diğer aylar 30 TL kampanyamız var kabul ederseniz. Ayın 6. değişecek diyor kabul ediyorum ve taahhüt bittikten sonra gelen mesaj devreden tarifeye yeni tarifenin desteklemediği konuşma, SMS, İnternet yurt dışı paketlerinizin sonlandırıldı diye SMS geliyor müşteri hizmetleriyle konuşmalarda rapor yazılıyor. Yanlışlık yok deniyor konuşmalar incelenmiş deniyor. Şahsımı yalancılıkla suçluyor size paket sunulmamıştır diyor. Müşterisini yalancı yapan firmadan şikayetçiyim.

Tc 109 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi23 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 23.01.2015 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi15 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön