18 Ağustos 2014

Vodafone Mağdur Ediyor!

5 ay önce aldığım fakat kullanamamaktan ötürü kapanan ve Vodafone avukatlarının beni arayarak tehditkar konuşmalarıyla ödettikleri biriken borçlarımdan sonrasında başka başka faturalar gün yüzüne çıkarılarak ödetilmeye çalışılıyor.Bununla beraber aile bireylerimi arayarak tehdit ediyorlar.ben bundan 21/07/2014 tarihinde yaptığım konuşma sonunda kredi kartı ile tüm borcumu,faizini ve cayma bedelini ödedim buna rağmen benden hala para talep ediliyor.İlgili kişilerin bu işi benden fatura faks vs. istemeden çözmelerini bekliyorum aksi takdirde ben kesinlikle herhangi bir belge bildirimi ile uğraşmayıp hakkımda uygulanacak herhangi bir kanuni işleme karşı savunma amaçlı dava edeceğimi beyan ederim.

Soner 1.441 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Ağustos 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 19.08.2017 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi18 Ağustos 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön