24 Haziran 2014

Vodafone Mağdur Ediyor.

Bundan bir kaç ay öncesinde GSM operatörlerinden Turkcell hakkında şikayette bulunmuştum ve hattımı Vodafone'a taşıdım, hatta kendim taşımakla kalmadım kurumsal olarak Vodafone'a geçtik. Fakat Vodafone'un kurumsal olarak verdiği hizmet beni hayal kırıklığına uğrattı.

Firmamıza tanınan müşteri temsilcisinin işten ayrılmasının sonuçlarını bize ödetilmemeliydi. Kimsenin kimseden haberi yok. Hakkımız olarak ödememiz için sunulan tutarın faturasını görmek istediğimizde ve kendileri ile olan anlaşmamızı feshetmek istediğimizde firma bize yazılı olarak hiçbir belge gönderemeyeceklerini firma prensiplerinin bu doğrultuda olduğunu söylediler. Firma prensibi müşteriyi mağdur etmek.

Müge 99 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Temmuz 2014

    """Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 02.07.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi24 Haziran 2014

    “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön