20 Şubat 2014

Vodafone Mağdur Ediyor.

Ben yaklaşık bir yıl önce Vodafone'dan yüksek fatura göndermeleri ve her ay bununla uğraşmaktan dolayı başka bir operatöre geçtim. Fatura itirazında bulundum haklı buldular. İade için benden evrak istediler 0212 367 50 00 no'lu numaraya gönderdim. Eksik evrak var dediler ve hala göndermeye çalışıyorum. Son 10 gün içinde 4 farklı faks cihazından hiç abartmıyorum 20'şer defa göndermeyi denedim cevap yok, cevap yok yine yok.

Müşteri hizmetlerini arıyorum hep bir ağızdan ''yapabileceğimiz başka bir şey yok'' deniliyor. İlla o faks gidecek. Ayrıca 2 kez suratıma telefon kapadılar o da ayrı bir olay. Mail adresiniz yok mu sizin yok ben alayım size bir tane. Tam bir fiyaskosunuz.

Tayfun 39 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 27.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi20 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. "Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz." Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön