27 Ocak 2014

Vodafone Mağdur Ediyor.

Yıllardır Vodafone kullanıyorum hep mağdur etti. Taahhütüm bitmiş olmasına rağmen bana bu konuda bilgilendirme yapılmadı. Taahhüt bittiğinde bu konuda aranılıp taahhüt biterse Vodafone'lularla ve diğer operatörlerle olan görüşmenizin tamamı 500 dk'dır. Vodafone'lularla olan sınırsız görüşmeniz bitmiştir diye bilgilendirme yapılmalı idi. Şu tarihe kadar yada bu tarihten itibaren diye.

Ben aradım, bu ay taahhütüm bitecekti ne zaman biter acaba diye. Bana bitmiş diyor yaa. Ben aramasam kimbilir ne kadar yüksek bir fatura gelecekti. Ve yine olduğu gibi mağdur etti. Faturam yüksek gelecek 10 gündür 43.89 TL'den konuşuyorum. Ben artık kabul etmiyorum bu kadar mağduriyette fazla artık. Acilen arayın beni.

Bekir 38 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 28.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön