16 Nisan 2013

Vodafone Mağdur Edildim!

1 kaç hafta önce şikayetimi belirtmiştim.Vodafone her yöne 750 dk Vodafone sabit nolar ücretsiz görüşüyorum ve çok görüşme yapan biriyim.htc cihaz kampanyasına geçtim ve onayım olmadan Vodafone ekstra tarifesine geçişimi yapmışlar. heryöne 1000 dk 1000 sms.ocak 20 den nisan 7 ye kadar her gün müşteri hizmetlerini aradım en az 100 kez ve arama başı 0.40 kuruş.

Ayrıca ilk ay 140 2.ay 82 tl fatura geldi.ayrıca aylık 10 tl 2 ay telefon ücreti ödedim beni haksız duruma düşürdüler onay verdiniz dediler ve tarifemi eski tarifeme geçirdiler.bana her ay en fazla 61 tl fatura gelirken gelen faturalar ortada hem fazla ödedim hemde ocak 20 den nisan 7 ye kadar mağdur oldum (maddi manevi)faturalarımın düzeltilmesini istedim sorun yok dediler.

Güngör 53 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili paket değişikliği işleminin düzeltildiği tespit edilmiş olup,nisan dönemine ait faturanızın ödendi konuma alınması için işlem başlatıldığıve kalan 7.10 TL lik tutarın yeni dönem faturanıza borç olarak yansıtılacağı bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi16 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön