15 Mayıs 2013

Vodafone Liralarım Durduk Yerde Kesiliyor!

Vodafone hattıma 20 tl yükleme yaptım bu yüklemenin yaklaşık 10 lirası olur olmaz şeylere benle alakasız olarak kesildi sonra müşteri hizmetlerini aradım hiç yardımcı olmadılar geçiştirici cevaplar verdiler bu yaptıkları iş ahlakına sığan bir durum mudur? Vodafone shoplara gittim onların anladığı tek şey para almak hiçbir konu hakkında bilgileri yok. Vodafone bu yaptıklarının nasıl olduğunu soruyorum bir de bana herkese yazdıkları o aynı metni yazmasınlar lütfen birde alay eder gibi herkes bizim için önemli gibi sözler söylüyorlar söz ile yapmak kolay önemli olan icraat yapmak.

Mükremin 57 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 7070 servislerinde üyelik kaydınızın bulunmadığı, tekil içerik ürün alımı gerçekleştirdiğiniz ve bu nedenle ürün bedeli tahsil edildiği görülmüştür. Tekrar ürün alımı olmadıkça ücretlenme yaşanmayacağını belirtmek isteriz. Özel servislere abonelik veya servis kullanım işlemleri abonelerin tercihine bağlı olarak yapılmaktadır. Vodafone şebekesi sadece hattın kullanılması yönünde hizmet vermekte olup, özel servislerin farklı firmalar tarafından hizmete sunulduğunu hatırlatmak isteriz. Hizmeti veren CE firmasına ait Müşteri Hizmetleri numarası 5427573332’dir. İlgili firmaya ait Müşteri Hizmetlerine 7 gün 09:00-18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Mükremin15 Mayıs 2013

    sizin bişey yaptıgınız yok herkeze aynı cevabı veriyor aynı 542 dekilerin yaptıgı gibi geçiştirme taktigi uyguluyorsunuz bu nasıl iş hangi numara oldugunu bile sormadan işlem yapılacak diyorsunuz ayıp ama bu özellikle ilgini ölçmek için farklı bi cevap yazın dedim ama belki şikayetimi okumadan aynı mesajı banada yolladınız bu mu müşteri ilişkisi soruorum

  • Vodafone Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön