05 Eylül 2013

Vodafone Lira Transferi Yapılamamasının Açıklamasını Yapamıyor!

Bakiyemde yer alan 7 liranın 5 lirasını aciliyetten ötürü transfer etmek istediğim de Vodafone müşteri hizmetleri yetkilisi bu transferi gerçekleştirebilmem için bakiyemin en az 12. 5 lira olması gerektiğini söylüyor.

İnsiyatif kullanmasını durumun acil ve önemli olduğunu ısrarla bildirmeme rağmen bu transferi gerçekleştirmemekle beraber neden transfer yaptıktan sonra hattımda en az 7 lira kalması gerektiğinin mantıklı açıklamasını da yapamıyor maalesef.

Daha önce böyle bir uygulama yoktu, müşteri açısından mağduriyetten başka hiçbir kazancı olmayan bu uygulamayı kınıyor ve bu uygulamanın mantıklı bir açıklamasını bekliyorum.

Muratsani 48 Okunma

Cevaplar

  • Muratsani 28 Eylül 2013

    Ülkemin hali işte. Pek muhterem Vodafone Bilgi ve İletişim Hizm. a.ş. sizin o titizlikle incelemiş olup büyük bir özenle buraya kopyala yapıştır yaptığınız boş açıklamanızın biraz daha detaylısının linkini vereyim buyrun : http://www.vodafone.com.tr/Kontor_Islemleri/kontorislemleri.kontor-transfer.php Benim problemimle verdiğiniz kopyala yapıştır cevabınızın ne alakası var anlamadım... Cidden komiksiniz ve sinir bozuyorsunuz. Ben size yahu bu lira taransfer konusun da bilgi alabilirmiyim demedim. Böyle bir problemim olsa zaten verdiğim linkten pekala erişebilirim. 1-Hangi durumlara göre insiyatif kullanıyorsunuz ? 2-Transfer yapıldıktan sonra neden 6-7 lira kalması gereklidir ? Açıklamasını yapamadığınız 2. soruma istinaden ; kullanıcınızın aciliyetinden dahamı önemlidir bu durum ? Sonradan böyle bir uygulamaya geçerek daha fazla kazanç elde etme peşinde olan siz, müşterilerinizi para olarak görmekten vazgeçip ne zaman insan yerine koyacaksınız ?

  • Vodafone Temsilcisi25 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Tüm bireysel faturasız hat kullanıcıları kendi tarifelerindeki ve diğer tarifelerdeki [faturalı ve TL bazlı olanlar hariç] abonelere lira transfer işlemi yapabilmektedir. Lira transferinin ardından hattınızda 6 TL kalması gerekmekte olup, transfer işlemi işlem başına 40 kuruş olarak ücretlendirilmektedir. Bir defada en az 1 TL, bir defada en fazla 20 TL transfer edilebilir, bir takvim ayı içerisinde ise en fazla 100 TL edebilecek olup, kuruşlu gönderim işlemi sağlayamıyacağınız bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön