16 Eylül 2013

Vodafone Limit Aşımı Ücreti Ekledi!

Her yöne 1000 dk, 1gb internet ve 1000 sms, İnternet için limit aşımı istemediğimi, bayi ısrarla olmayacağını, limite yaklaştığında sadece hızın düşeceğini,aşımı olmayan yurtdışı için önerilen Vodafone Red 59 tarife için numaramı taşıma yaptım. İlk faturaya 51 TL'lik internet limit aşım ücreti eklendi.

İtirazıma 15 günde değil 20 günde sonra zorla sms ile faturada bir yanlışlık yok şeklinde cevap verdiler.59 TL'lik faturayı, itiraz sonuçlanıncaya kadar ödemek istemedim. Tacizi aşan ödeme yap sms yağmuru başladı. Ardından aramalarım sınırlandırıldı. 125'lik faturayı ödedim, 2. faturaya 6 TL' sınırlandırmayı kaldırma parası eklendi. 51+6=57 TL'nin geri ödenmesini talep ediyorum.

Nesih 142 Okunma

Cevaplar

 • Nesih 27 Eylül 2013

  Dalga mı geçiyorsunuz, bu mu şikayetime verilen cevap, firma reklemı. Şikayet var dan şikayetciyim, robotik işlem yapılmasına rıza gösteriyor. Lütfen, cevap diye firma reklemı istemiyorum. Teşekkür ederim.

 • Vodafone Temsilcisi27 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Vodafone cep merkezi sorgulandığında "Yurt dışında limit durması ile ilgili bilgi tarafınıza paylaşılmamıştır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Nesih 17 Eylül 2013

  Şikayet Var Yetkili/etkilileri Şikayet Durumu : Cevaplanmış şeklindeki bilgilendirme notunun içeriğine, sorunlu firmanın tek tip, her yarattığı soruna verdiği, kendisinin reklamını yapmaktan öte birşey anlam ifade etmeyen bilgi notunu, sitenize değer verip sorunlu firmaları ileten takipçilere saygı anlayışı ile yayımlamamanız uygun olacağı kanaatindeyim.. Sorunlu firmaların, ileri reklamcılık tekniği ile hazırlanmış ve her okuduğumda beni rahatsız eden(...sorunu en kısa(!) ve dürüst(!) şekilde... çözeceklerini(!) anlatan) bilgi notlarını en azından sonuç çözümde verebilirsiniz. Teşekkür ederim.

 • Vodafone Temsilcisi16 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön