12 Temmuz 2013

Vodafone Kusuru Müşteride Buluyor!

Bana cevap vermişsiniz, iyi güzel ama yaptığınız işlemde hata olmadığını söylüyorsunuz. Bilgilendirme mesajları gönderdiğinizi söylüyorsunuz. Peki size gelmeyen evrakları neden kurumunuza bağlı BRN iletişim merkezinden talep etmiyorsunuz? Ben evrak imzaladım. Kimliğimin fotokopisini de verdim. Hala hata bende mi?

Murat 45 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi16 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden yapılan incelemelerde 544844****, 544313****ve 533773**** GSM numaralı hatlarınız için şikayetine konu olan hususa yönelik Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'na ilettiğiniz 61721 nolu şikayet yazısı karşığılında cevap gönderildiği görülmüştür. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Murat15 Temmuz 2013

    hata yapmak insanlara mahsustur tamam ama bulunan kusuruda insanlara atmak olmaz elinizi vicdanınıza koyun

  • Vodafone Temsilcisi13 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön