02 Şubat 2015

Vodafone Kurumsallığına Yakışmadı!

Geçen ay faturamı ödemeyi unuttuğum için hattım kapandı. Bir sonraki faturam da gördüm ki 9.46 TL faturaya yansımış. Vodafone müşteri temsilcisini aradığımda ise bana söylenen 8.50 TL hat açma kapama ücreti alınmış. 0.96 TL'de geç ödeme bedeliymiş. Böyle bir durumla ilk defa karşılaşıyorum. Vodafone hattı açıp kapatmak için evlere eleman mı gönderiyorsunuz? Ayıptır sizin gibi kurumsal şirketlere. Bu durumu çevremdeki herkese anlatacağım ve ayrıca bütün şikayet sitelerine de yazacağım. Ayrıca bu hattımın sözleşmesi bitsin ilk işim başka bir operatöre geçmek olacak.

Ahmet 62 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi02 Şubat 2015

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön