29 Ocak 2014

Vodafone Kurumsaldan Bireysele Geçişte Mağdur Ediyor!

Biz 3 yıldır Vodafone kurumsal hatta sahibiz. Bilecik Söğüt'te ikamet ediyoruz,hattı satarken ayağımıza defalarca gelindi. Ancak kurumsaldan bireysele geçmek istiyoruz Bursa'ya kurumsal bayiye gidecekmişiz. Başvuru formu alıp birbirine paslayamıyor. Düşünün bilişim çağında bilişim hizmeti veren bir kurum,bilişimden habersiz, insanların şikayetine duyarsız.

Daha önce bir kaç kez mail attık,ancak hep aynı acziyetin içindeler.

Nevruz 75 Okunma

Cevaplar

 • Nevruz28 Mart 2014

  firma yetkilisine 3 haftadır ulaşamıyorum,evraklarımı istediler hala bekliyorum.3 ay oldu mağduriyet devam ediyor biraz daha ciddiyet lütfen...

 • Nevruz21 Şubat 2014

  henüz çözülmedi ancak,firma yetkilisinin şu ana kadar olan yaklaşımı güzeldi.en yakın zamanda çözülecek zannımca..

 • Vodafone Temsilcisi21 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 18.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön