04 Eylül 2014

Vodafone Kurumsal Tarifeden Memnun Değilim, Kurtulamıyorum.

Başka bir operatörden 4 ay önce 3 hattım ile Vodafone'ye geçtim. Bayi tavsiyesi ile Kurumsal Esnaf Paketi abonesi oldum.. Red Classic gibi her şey dahil paket yerine bu tarifeye ön ayak olan Vodafone yetkilileri, bununla da yetinmeyip 500 + 500 Dakika gibi sınırlı sayılacak bir hizmet için hat başına 41 TL, sadece bir hat için tanımlanan SMS paketine de 25 TL almakta!

Şu an üç hattım ile yine Vodafone de kalıp Red Classic Bireysel tarifeye geçmek istediğimde 3 hattım, 4 ay hiç memnun kalmadan kullandığım kurumsal tarife için 490 TL! cayma bedeli talep etmektedir. Bu mudur müşteri memnuniyeti? Ulaşamadığım Müşteri Hizmetleri, bu dayatma ve her ayki fahiş faturalar için mahkemede görüşeceğiz.

Sefer 2.411 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi22 Eylül 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Sefer08 Eylül 2014

    Sıfır Sıfır Sıfır.. 215 TL fatura geldi son olarak. Diyecek bir şey bulamıyorum ben..

  • Vodafone Temsilcisi04 Eylül 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön