31 Ocak 2014

Vodafone Kurumsal Müşterisine Verdiği Hizmet Sıfır.

31.01.2014 saat 00:15' de Vodafone müşteri hizmetlerini aradım yeni sim kart kart için. Müşteri hizmetleri bana kurumsal bir bayi ye gidip vergi levhası, imza sirküsü ve kimlik fotokopisi ile gitmemi söyledi. ki benim işyerim Sincan' da gideceğim yer Ostim' de. Bireysel müşteri olsam neyse. Kurumsal müşteriye de böyle oluyormuş. Kurumsal müşteriye hizmet verilir, gidin şubeden şu şu evraklarla siz uğraşın denmez. Kurumsallığın farkı bireysele göre sadece fiyat değildir, hizmet önemlidir. Kurumsal çözümünüz sıfır, zaten konuşurken hep kesiliyor telefonlar, üstüne birde böyle bir hizmette kusur yapıyorsunuz.

İbrahim 106 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim03 Şubat 2014

    Kim aramış, güldürmeyin beni, kimse aramadı beni sizden.

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 31.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi31 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz, detaylı kontroller için Kurumsal Müşteri Hizmetlerimizle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön