20 Mayıs 2015

Vodafone Kurumsal Müşteri Yetkilisi!

Yaklaşık 10 senedir Vodafone müşterisiyiz, kurumsal hatlarımız var ve işin en ilginç tarafı sıfır ilgi ile bu sistemi yürütüyorlar,
sözleşme yenileyeceğim diyorum, müşteri temsilcisi yok demek ki Vodafone reklama ayıracağı bütçeyi aslında buna ayırması gerektiğini öğrenememiş, bir tane kurumsal bayileri var anadolu yakasında oda sentim, Vodafone'u dinlemiyor bile, 2 kere Vodafone'da şikayet açtım birinde Özlem hanım ile görüştüm birinde başka bir hanımefendi ile gelecekler dediler gelmediler, şikayet yönetimleri de çok zayıf muhtemelen başka bir operatöre geçiş yapacağım. Teşekkürler Vodafone bizi kaybettin.

Emre 341 Okunma

Cevaplar

  • Emre17 Haziran 2015

    Her ay 1 kere mutlaka Vodafone'u şikayet etme durumda kalıyoruz, 10 Senedir kurumsal müşterisiyiz, geçen ayda yaşadığım problemi buradan dillendirdim ve bir Vodafone temsilcisi geldi Vodafone Kurumsal 'dan, ve biz sözleşmeyi yeniledik, açıkçası yine bir hata yaptık bu sözleşmeyi yeniledikten 1 ay sonra aradım temsilcimi bana dediği biz yeni bir sistemine geçtik, belgelerinizi Vodafone'a verdik ama Vodafone'da ki problemlerden ötürü belgeleriniz işleme alınmadı yenilenmedi sözleşmeniz ve ne zaman alınacağı da belli değil ben 2 aydır fazladan ücret veriyorum en sonunda avukatım ile görüşüp Vodafone'a maddi ve manevi dava açacağım. o yüzden tekrardan şikayetçiyim.

  • Emre25 Mayıs 2015

    Bir müşteri yetkilisi geldi ama Bir özür bile dilenmedi müşteriyle nasıl iletişimde bulunulacağını bilmemek herhalde bir firma için çok kötü bir şey Tebrikler Vodafone başarısızlığın için.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön