06 Şubat 2014

Vodafone Kurumsal Müşteri Temsilcisi Atamıyor.

4-5 yıllık Vodafone kullanıcıyım. Daha önce bireysel hattım olan Red Mini tarifesindeydim. Red Mini tarifesinde müşteri hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanmaktaydım. Firmama kurumsal hat aldım tarifem de Red Business Classic. Fakat ne özel müşteri temsilcisi atandı ne de müşteri hizmetlerini ücretsiz arayabiliyorum. Konuyu müşteri hizmetlerine bildirdim. En kısa zamanda özel müşteri temsilciniz atanacaktır diye geri dönüş yapıldı. Üstünden 2 ay geçmesine rağmen halen ücretli olarak müşteri hizmetlerini arıyorum. Konunun bir an önce çözülmesini istiyorum.

Ömer 77 Okunma

Cevaplar

  • Ömer 26 Temmuz 2014

    halen çzöülmediği için 2. bir şikayet kaydı oluşturdum.

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 08.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi06 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön