Vodafone Kurumsal Mağdur Etti!

Eylül T. |

Mayıs ayında 2 şirket hattımızı Vodafone kurumsala taşıdık. Taşımaz olaydık. Yaptığımız en büyük hataydı. Öncelikle, Vodafone kurumsal hat satış işlemlerini Özşeker adında ne olduğu belirsiz bir taşeron firmaya vermiştir. Özşeker kimdir? Vodafone kendi satış işlemlerini yürütemekten yoksun bir firma mıdır? A. D. adında bir satış temsilcisi, esnaf tarifesi adı altında biri 44, diğeri 60 TL'lik paketler sattı. Normalde en fazla 104 TL gelecek bir fatura, her ay en az 140 TL gelip, 280 TL'leri gördü. Durumu satış temsilcisine belirttiğimizde aktivasyonda hata olduğunu söyledi. O gün bugündür en az 10 kere aradık ama müşteri hizmetleri de soruna çözüm getiremedi. Bizi delirttiler!

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eylül T.
  12 Aralık
  12:16

  Hiçbir konuda hiçbir yere ulaşamazsınız. Boşuna denemeyin.

 • 14 Kasım
  10:31

  "Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,
  Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,
  hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

 • Eylül T.
  07 Kasım
  11:22

  5 aydır yaptıkları gibi hala geri dönüş yapmadılar. Kendi içlerinde nasıl bir organizasyon bozukluğu varsa, ne zaman arasak "Şirketten (Özşeker) haber bekliyoruz" diyorlar ve tabi ki cevap alamıyorlar. Ne zaman arasak bunu söylüyorlar "haber bekliyoruz".. İşte satışı taşeron firmaya verirseniz haber de alamazsınız çözüm de üretemezsiniz. İşin kötüsü "sistemlerde bir hata var düzelteceğiz" dediğiniz için de belki bir gün faturaları düzeltirsiniz umuduyla bekledik durduk. Şiddetle uzaklaşılması gereken bir firma.

 • 04 Kasım
  17:42

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.