09 Temmuz 2013

Vodafone Kurumsal Hatla İlgili Verilen Sözler Tutulmadı!

Mayıs ayında başka bir operatörde olan şirket hatlarımızı Toyaş Vodafone kurumsal satış kanalı ile Vodafone' a taşıdık. Kurumsal satış danışmanı F*** B*** ile yaptığımız anlaşma gereğince önceki operatörümüzden gelecek ceza+hediye yakıt çeki verilecekti. Ama 4 ay geçmesine rağmen bu sözler yerine getirilmedi. F*** bey telefonlara da bakmaz oldu. Ayrıca bana söylenen fatura tutarlarının çok üzerinde faturalar gelmeye başladı.

Bugün itibariyle önceki operatörüme dönüş kararı aldım.

Yusuf 98 Okunma

Cevaplar

 • Yusuf31 Temmuz 2013

  tarafıma herhangi bir geri dönüş yapılmamıştır...

 • Toyaş Cep Merkez Temsilcisi31 Temmuz 2013

  Değerli Abonemiz, Şikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Yusuf19 Temmuz 2013

  10 gündür konu takip ediliyor sanırım

 • Toyaş Cep Merkez Temsilcisi09 Temmuz 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön