Vodafone Kurumsal Hatla İlgili Verilen Sözler Tutulmadı!

Yusuf B. |

Mayıs ayında başka bir operatörde olan şirket hatlarımızı Toyaş Vodafone kurumsal satış kanalı ile Vodafone' a taşıdık. Kurumsal satış danışmanı F*** B*** ile yaptığımız anlaşma gereğince önceki operatörümüzden gelecek ceza+hediye yakıt çeki verilecekti. Ama 4 ay geçmesine rağmen bu sözler yerine getirilmedi. F*** bey telefonlara da bakmaz oldu. Ayrıca bana söylenen fatura tutarlarının çok üzerinde faturalar gelmeye başladı.

Bugün itibariyle önceki operatörüme dönüş kararı aldım.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yusuf B.
  31 Temmuz
  14:19

  tarafıma herhangi bir geri dönüş yapılmamıştır...

 • 31 Temmuz
  12:47

  Değerli Abonemiz,

  Şikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir.


  Saygılarımızla,
  “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Yusuf B.
  19 Temmuz
  17:28

  10 gündür konu takip ediliyor sanırım

 • 09 Temmuz
  15:17

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.