10 Şubat 2014

Vodafone Kurumsal Hat Mağdur Etti!

Vodafone'dan kurumsal hat aldım. Hiç kullanamadım doğru bir görüşme yapamadım. Hat çekmiyor. Hiçbir görüşme yapamadım. Gerekli bilgileri çağrı merkezine söyledim hiç bir sonuç alamadım. Kurumsal hat olduğu için adresime fatura göndermemişler ve ben de firmadan ödeme çekip fatura ne kadar ne zaman kaç dakika görüşme yapılmış kiminle görüşülmüş bu gibi bilgiler olmadan firma bana para vermemektedir. Vodafone çağrı merkezine defalarca telefon açtım oradaki kişiler sadece dinliyorlar hiç bir çözüm yoluna gitmiyorlar. Bu nasıl bir hizmet türüdür anlamış değilim. Bu Vodafone firmasının bir yetkilisi yok mu bu nasıl bir iştir? Defalarca adres verdim, fatura vs varsa adresime gönderin.

Kenan 56 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi19 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 18.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Kenan 16 Şubat 2014

  Hayır tarafıma hiç bir şekilde ulaşılmamış ve bilgi ve belgeler gönderilmemiştir. Defalarca vodafon şirketini aradım bir kişi arayıp sizin sorununuz nedir diye sormadı. Bu işin sonucuna bakalım.

 • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön