18 Şubat 2013

Vodafone Kullanmasak da Vergi Ücreti Alınıyor!

Müşteri hizmetleri beni aradı ve bana denilen kullanmasanız da biz telsiz vergisini alırız ben diyorum ki arkadaşlar kontörlüden zaten 2 tl vergi alıyorsunuz bunu neden alıyorsunuz kontörlüye geçtiğiniz için sizi cezalandırıyoruz diyorlar ben de dedim ki madem öğle bende sizi cezalandırıyor başka operatöre geçiyorum ve geçtim.

Metin 24 Okunma

Cevaplar

  • Metin18 Şubat 2013

    KENDİNİZ SÖYLÜYORSUNUZ HER AY ALINIR BENDE DİYORUMKİ HER AY ALDIĞINIZ VERGİYİ BENDEN NİÇİN SENELİK ALIYORSUNUZ

  • Metin18 Şubat 2013

    ARKADAŞLAR GALİBA ANLATAMIYORUM O ZAMAN BENDEN 4TL ALMANIZ GEREKİYOR ÇÜNKÜ BEN BU HATTI 2 AY KULLANDIM 15TL NİYE ALIYORSUNUZ.

  • Vodafone Temsilcisi18 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Faturasız hattan-faturalı hatta Geçişiniz sırasındaki borç tutarınız hattınıza eklenmiş olduğu bilgisini iletmek isteriz. Telsiz Kullanım Ücretinin 5809 sayılı Elektronik Haberleşme Kanunun 46. maddesi ve ekli ücret tarifesi gereğince, sistemde yer alan her abonenin devlete ödemekle yükümlü olduğu bir ücret olduğunu belirtmek isteriz. Bu ücret 2013 yılı için değişmiş olup, 15,68 TL olduğu bilgisini iletmek isteriz. Abonelik süresi boyunca her yıl için 12 eşit taksitte faturalı/faturasız tüm abonelerden her ay tahsil edilmekte ve devlete aktarılmaktadır. Ön ödemeli hatların bakiyesinde yeterli lira olmaması durumunda, tahsil edilmemiş tüm vergi taksitleri yeterli bakiyeye ulaşıldığında mevcut bakiyeden düşmektedir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön