18 Eylül 2013

Vodafone Kullanmadığımız Hat İçin İcra Takibi Başlattı!

Kullanmadığımız hat için fatura oluşturulmuş ve tarafımıza hiç bir fatura gönderilmeden icra takibi başlatılmıştır. Müşteri temsilciliğindeki arkadaşlar inceleme sürecinde tarafımıza hiç bir haczin gelmeyeceğini belirtmelerine rağmen tarafımıza icra gelmiştir.

Bu nasıl bir haksız kazanç 30 - 40 günü aşkın süre oldu hala incelemede var mı böyle bir şey ya işinizi ne kadar ciddiye aldığınız ortada. Hala bir dönen olmadı ama size maddi ve manevi tazminat davası açmak için elimden geleni yapacağım.

Ömer 37 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden, şikayetinize yönelik gerekli inceleme ve bilgilendirmenin hat bazında yapılabilmesi için, Vodafone GSM numaranızı kontrol ederek tekrar tarafımıza iletmenizi ya da talebiniz hakkında detaylı bilgi için ( 7 gün 24 saat ) 444 0 542 ya da 542 Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön