11 Ocak 2014

Vodafone Kullanmadığım Sürenin Parasını Alıyor!

Vodafone'dan daha avantajlı olduğu için başka bir operatöre geçiş yaptım. Hesap kesim tarihinin üzerinden henüz 10 günlük bir süreç geçmesine rağmen yani sadece 10 gün kullanmama rağmen faturanın tam kesileceğini söylediler. Daha önceleri sadece kullanılan tutar hesaplanıyordu ve fatura ona göre kesiliyordu.

Şimdi bundan dolayı iki operatöre de ayrı fatura ödeyeceğim. Daha önce yaşadığım sıkıntıları yaşamayayım diye direkt geçiş yaptım. Gider ayak yine yaptılar yapacaklarını.

Konunu incelenip tarafıma dönüş yapılmasını rica ediyorum. Buradan yanıt alamazsam Tüketici Hakem Heyetine başvurumu yapacağım.

Mustafa 29 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi12 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 12.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, 545456**** numaralı hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön