18 Mart 2014

Vodafone Kullanmadığım Servis İçin Ücret İstiyor!

Vodafone show bilgi diye bir haber paketine üye olduğumu iddaa ederek 47 tl aylık faturama yansıtmıştır. Bahsetmiş oldukları firmayı arayıp görüştüğümde böyle bir aboneliğin olmadığı tarafıma iletilmiştir. Tekrar Vodafone'u aradığımda abone olduğum söylenerek herhangi bir iptal işlemi yapılmadı.

Volkan 48 Okunma

Cevaplar

  • Volkan 27 Nisan 2014

    hiç bi çözüm sunulmamıştır

  • Vodafone Temsilcisi29 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 29.03.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi18 Mart 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön