Vodafone Kullanmadığım Servis İçin Faturama 12 TL Ücret Yansıtmış!

Şenay S. |

Vodafone online işlemler üzerinden aylık güncel faturama baktığımda 12 TL gibi bir ücret yansıtılmış ve detaya'da 3210 tim ve diye birşey yazılmış fakat benim bu tip içerik ile ilgili hiçbir şekilde işlemim olmadı.

Vodafone ile görüşmem sonucu bana bu tip özel servislerden vodafone'nun sorumlu olmadığını söylediler fakat benim herhangi bir şekilde bu servis ile işim olmadı ve ne işe yaradığını bilmem ve hatta ismini bile ilk defa duydum.Kullanmadığım bir servis için faturama 12 TL ücret yansıtılması gerçekten ayıp bir durum. Nasıl olduğununa anlamış değilim

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şenay S.
  30 Ekim
  21:07

  belki böyle bir sorundan dolayı vodafone'u sorumlu tutmak doğru olmaz ama ben bu özel servisi nasıl kullandığımı bilmiyorum zaten vodem'de kullanılan bir numara olduğuna göre büyük ihtimal virüs yada o tarz birşeyler nedeniyle yok yere 12tl ücret var faturamda.Madem bu servislerden vodafone sorumlu değil o zaman virüs yada her neden olduysa bu durum buna bir çözüm bulsun vodafone.

 • 30 Ekim
  11:14

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, Vodafone bünyesinde bulunmayan ancak Vodafone abonelerinin de faydalanabileceği, farklı firmalar (3p servis kullanımı[3210 TIMWE] mevcuttur...vb) tarafından hizmete sunulmuş bir çok özel servisin( Ringofon, Bilinko, Cepkül...vb) bulunduğunu belirtmek isteriz.

  Belirtmiş olduğumuz özel servisler tüm operatörlerin kullanımına açıktır . Abonelik veya servis kullanım işlemleri abonelerin tercihine bağlı olarak yapılmaktadır.

  Vodafone şebekesi sadece hattın kullanılması yönünde hizmet vermekte olup, özel servislerin farklı firmalar tarafından hizmete sunulduğunu hatırlatmak isteriz.

  543749****nolu hattınız üzerinden kontrol sağlandığında, 3210 TIMWE kısa numarası ile hizmet veren firmasına ait servis abonelik olduğu ve Müşteri Hizmetlerimiz tarafından iptal edildiği tespit edilmiştir.

  Söz konusu servise yönelik sorunlarınız ya da bilgi talebi için, 0212 987 3010 numaralı Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçmenizi rica ederiz.
  İlgili firmaya ait Müşteri Hizmetlerine 7 gün 09:00-18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz


  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Şenay S.
  28 Ekim
  14:51

  Müşteri memnuniyeti en ön planda olması gerekirken bu sorundan en çabuk nasıl sıyrılırım düşüncesi ile bir yere varılamaz

 • Şenay S.
  28 Ekim
  14:48

  henüz bir ilerleme olmadı.Vodafone'un bu tutumu gerçekten hayal kırıklığı.

 • 26 Ekim
  08:41

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.