Vodafone Kullanmadığım Hat İçin 1 Aylık Fatura Kesti!

Oğulcan Mehmet T. |

07.08.2013 tarihinde diğer operatöre taşımış olduğum Vodafone hattım için 07.08 - 06.09 dönemine ait 1 aylık kesilen faturanın iptalini talep etmekteyim. Aksi taktirde müşteri memnuniyeti ve ticari ahlaka sığmayan bu durumun düzeltilmesi için yasal yollara başvurmaktan hiç çekinmeyeceğim.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Fatura Gönderimi Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Oğulcan Mehmet T.
  20 Eylül
  00:44

  müşteri memnuniyetinden uzak samimiyetsiz ve çözümsüz müşteri temsilcileri olan bir firmadan bir daha en ufak 1 çöp almam

 • 12 Eylül
  09:55

  Sayın O****** M***** T******
  Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz.
  Yapılan kontrollerde hattınızın fatura kesim tarihinin herayın 6.günü olduğu ve taşıma işleminin yeni fatura dönemine girilmesinin ardından gerçekleşmesi sebebiyle fatura yansıdığı bu bağlamda ücretlendirilmenizde sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • 11 Eylül
  14:10

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”