16 Mayıs 2014

Vodafone Kullanmadığım Eski Tarifem Üzerinden Ücretlendirildim.

15.05.14 tarihinde hesabı kesilmiş hattımda 16.05.14 tarihinde kampanya değişikliği talebinde bulunup "Faturalı Duble İnternet Kampanyası"na geçiş yaptım. Freezone'un ilgili linkinde "Kampanyaya Geçiş" sekmesindeki faturalı hat sahipleri bölümünde hiçbir uyarı ve ihtar olmadığından hem eski tarifem hem de yeni tarifem üzerinden, o da eşittir 30+35=65 TL şeklinde 15.06.14 tarihinde faturalanacak anlamına geliyor.

Halbuki biz kullanıcılar olarak gayri ihtiyari kullanımdaki dakikalarımızın ve sms'lerimizin kaldığı yerden devam edip sadece üzerine 2 GB ile devam edeceğimizi düşünüyoruz. Henüz belki %5 kullanmış olduğum faturadan %100 ücretlendirildim. 2-3 TL'lik kullanıma 30 TL bedel biçilemez!

Kağan 243 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi22 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 21.05.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi16 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön