25 Mart 2013

Vodafone Kullanmadığım Dönemin Faturasını Ödemek İstemiyorum!

22 Mart tarihinde Vodemi iptal etmek için çağrı merkezini aradık.(daha önce 25 TL ödüyorduk.)1 ay önce tarifemiz bittiği için otomatik olarak paketi yenilemişler 45 TL olmuş.Öncelikle bize herhangi bir bildirimde bulunulmadı.İptal işlemini yapmak istediğimizde 2 adet fatura çıkacağı bilgisi verildi.

21 Şubat-21 Mart ve 21 Mart-21 Nisan dönemi.İptal işlemini 22 Mart tarihinde yaptığımız için 1 gün bile olsa 5GB kullanım yüklendiği için ödemek zorunda olduğumuzu söylediler.Israrla 21 Mart-21 Nisan faturasını ödemek istemediğimizi ve bununla ilgili kayıt oluşturulmasını söyledik.Kayıt alınsa bile yapamayacaklarını söylediler.Sonuç olarak kullanmadığım dönemin faturasının iptalini rica ederim.

Arzu 34 Okunma

Cevaplar

  • Arzu25 Mart 2013

    ''müdahale gerçekleştirememek'' ne demek anlayamadım. Farklı bir kurum mu müdahale edecek ya da farklı bir operatörden mi onay gelecek? standart,müşteri memnuniyetini hiçe sayan bir cevap bence. Sonuç itibari ile 1 gün sonra iptal edilen bir hat için koskoca 1 ayın faturasını talep etmek de nedir?

  • Vodafone Temsilcisi25 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,541253****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde fatura kesim tarihinizin Her ayın 21. günü olduğu ve iptal talebinizi fatura kesim tarihinizden sonra 22.03.2013 tarihinde başvuruda bulunmanız nedeni ile 21.04.2013 tarihinde kesilicek olan dönem faturanıza tarafımızdan müdahale gerçekleştirilemediğinin bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php? default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi25 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php? default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön