06 Ocak 2014

Vodafone Kullanmadığım Döneme Ait Borç Çıkardı!

01.12.2013 tarihinde taahhütüm bitti ve o gün iptal ettirmiş olduğum hattın kasım faturasını yani son faturayı ödedim. Şimdi 20,30 tl meblağında 15 ocak son ödeme tarihli fatura çıkartmışlar. Faturanın yanlış olduğunu ve ödemeyeceğimi bildirir bilgilerin toplanıp en yakın zamanda geri dönüş yapılmasını faturanın düzeltilip silinmesini talep ederim.

Mehmet 35 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 08 Ocak 2014

    01.12.2013 tarihinde taahhütüm bitti ve o gün iptal ettirmiş olduğum hattın kasım faturasını yani son faturayı ödedim. Şimdi 20,30 tl meblağında 15 ocak son ödeme tarihli fatura çıkartmışlar. Faturanın yanlış olduğunu ve ödemeyeceğimi bildirir bilgilerin toplanıp en yakın zamanda geri dönüş yapılmasını faturanın düzeltilip silinmesini talep ederim.ama 1 saniye bile kullanmadıgım dönem için 20,30 tl ödemek zorunda oldugumu bu konuda hiç bir şey yapamayacaklarını söylediler bütün yasal hakkları mı kullanacagım,,,

  • Vodafone Temsilcisi08 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 08.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi07 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön