22 Ocak 2014

Vodafone Kullanmadığım Dönem İçin Fatura Kesti.

16.12.2013 tarihinde Vodafone'dan Turkcell'e geçiş yaptım. Ancak Vodafone 16.12.2013-15.01.2014 tarihleri arasında tıpkı Vodafone tarifesi kullanmışım gibi 1 aylık fatura kesmiş. Müşteri hizmetleri ile görüşmemde geçişim fatura döneminde sonra olduğu için 1 aylık fatura kesildiğini söylemekte ve yardımcı olmamaktadır. 1 gün bile kullanmadığım bir tarife için 1 aylık tam fatura ödettirilmeye çalışılıyor. Gerekli düzeltilmenin yapılmasını rica ediyorum.

Sezer 25 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 23.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Sezer 23 Ocak 2014

    Değerli Vodafone, cevap vermiş gibi yapıyorsunuz ama burda bahsettiğiniz kanallardan size ulaştık, hiçbir işlem yapmadınız..Buradan müşterilerinize ne kadar saygı duyduğunuz görünmektedir..Tavsiye edilmeyen firmalar arasında yerinizi almış bulunuyorsunuz, tüketici hakem heyetinde buluşmak üzere..

  • Vodafone Temsilcisi22 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön