08 Temmuz 2013

Vodafone Kullanmadığım Dakikaların Ücreti!

Vodafone çağrı merkezine; Kullanmakta olduğum faturalı GSM hattını, faturasız (kontörlü) hatta çevirmek istediğimi ilettim ve aldığım cevap beni şaşırttı. Bu ay ki kullanmakta olduğum dakikaların bugün son günü , yarın yanı gece 00.00 'dan sonra başka bir fatura dönemi olacak. Yeni fatura düzenlenmeden hattımı kontörsüz yapamıyor muşum .

Üstelik kontörlüye çevirdiğimde de ne dakikalarımı geri veriyor , nede fatura düzenlemekten vazgeçiyor. Soruyorum size kullanmadığım dakikalar için bana fatura düzenlemeniz yasal mı? Bu haksız kazanç değilde nedir? Kullanmadığım dakika/paket neden bana fatura edilmek isteniyor?Acil çözüm!

Engin 27 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, şikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 0546893**** numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde hattınızda tanımlı olan Kampanyanızın 06.07.2013 tarihinde sona erdiği görülmüştür.Yapılan uygulamada kampanya bitiş tarihinizden sonra faturasız hatta geçiş yapılması gerekmekte olup, tekrardan yeni dönemde yansıyacak olan paket ücretine müdahale edilemediğinin bilgisini iletmek isteriz.Mevcut uygulamamız bu yönde olup,faturalandırmanıza yönelik müdahale edilemediğinin bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi08 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön