Burcu S. Teşekkür Mesajı

tşk ederim ilginiz için...

Vodafone Kullanmadığım Bir Abonelik İçin Fatura Göndermiş!

Burcu S. |

20 ekim 2013 tarihinde telefon ınternet sayfalarını gezerken bir anda bir abonelik gibi durum oldu. Bundan emin olmak için 542'yi aradım yok dendi. sonra faturam 107 lira geldi.

Tekrar aradığımda bir abonelik çıkıyor.Bu firma bana aboneliğinizi iptal etmezseniz devam edecek diye mesaj gönderdiğini söylüyor öyle bir mesaj yok! İtiraz ettim faturaya Vodafone'u aradığını beni ancak cevap vermediğimi söylüyor arama kaydında hiçbir şekilde o tarihte arama olmamış.

Üzerime ve adıma olan bütün hatları iptal edip en kısa zamanda dava açacağım! Kullanmadığım bir aboneliğin parasını ödedim iletişimde kalabilmek için! Kaç yıldır Vodafone kullanıcısıyken bu yakışmadı. İlgisiz olmaları durumdan hiç olmadı!

Etiketler :

Fatura Gönderimi Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burcu S.
  03 Ocak
  13:02

  tşk ederim ilginiz için...

 • 03 Ocak
  12:37

  "Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,
  02.01.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,
  hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Burcu S.
  30 Aralık
  18:50

  Aynı mesajı bir önceki şikayetimde de belirtmiştim, aynı cevap verildi sizler tarafından ancak herhangi bir dönüş olmadı. Herhalde müşteri memnuniyeti Vodafone tarafından bu olsa gerek. taki ben müşteri hizmetlerini aradığımda bana şu tarihte arandınız ancak cevap vermediniz diye bir bildiirm oldu. Baktığımda arama kayıtlarına cevapsız cevaplanan hepsine o saatte Vodafone tarafından aranmamışım. Adıma olan bütün hatları kapatıyorum, ve yakınımda ailemde kim varsa sözümü dinleyen hepsine numaralarını diğer operatörlere taşımalarını söylüyorumda yapmaya da başladılar. Ki bu süreç de bu şekilde sonuçlanmamalı.

 • 30 Aralık
  13:19

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."