15 Kasım 2013

Vodafone Kullanmadığım Ayın Faturasını Ödetiyor!

Bende 2113146 şikayet nolu müşteri gibi yıllık taahhüdüm dolma süresi olan 06. 10. 2013 tarihinden önce başka operatör ile sözleşme imzaladım. Vodafone ile yeni dönem için sözleşme imzalamadım.

Fakat Vodafone iptal işlemini 08. 10. 2013 tarihinde yaptığı için 2 gün geçti diye 1 aylık fatura bedelini borçlandırmış. Bende diğer müşteri gibi işlemi bilerek geç yaptıklarını düşünmekteyim.

Fatura bedelini Bursa'daki Vodafone bayiine ödedim. Öderken bunun bir haksız kazanç olduğunu, hakkımı helal etmediğimi bu paradan kim yararlanacak ise bu dünyada almasam bile öbür dünyada alacaklı olduğumu ve isteyeceğimi belirttim. Geri ödeyip ödememeleri kendi bilecekleri iş.

Emin 34 Okunma

Cevaplar

 • Emin 23 Kasım 2013

  Ucretlendirme ile ilgili sorun devam ediyor. 2 günlük parayı alıp kalan 28 günlük parayı iade ettiğiniz zaman sorun bitecektir. saygılarımla

 • Vodafone Temsilcisi21 Kasım 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden;532547****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde şikayetinize yönelik 16.11.2013 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte bilgilendirme yapıldığı ve ücretlendirmenize yönelik sorun olmadığı bilgisini iletmek istreriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Emin 18 Kasım 2013

  Çözmedikleri gibi birde anket göndermişler. İşte cevaplarım. Vodafone personelinin çözüm aşamasındaki tutumundan memnun oldunuz mu? Elinde yetki yokki çözebilsin. Standart soru cevap faslı ile görüşme geçiyor. Vodafone firmasının şikayetinize karşılık ürettiği çözümden memnun musunuz? Çözüm üretmek aylık değil günlük olarak para almaktır. Bunu yapmadığına göre çözememiştir. Vodafone firmasının şikayetinize karşılık ürettiği çözümden memnun musunuz? Hangi çözüm. Dostalar müşteri ile ilgilendiler diye görülsün anlayışındanmı. Aynı tür ürün/hizmet satın alacağınız zaman yine Vodafone firmasını tercih eder misiniz? - Paramın kalanını iade edinceye kadar yok. Hatta bir hattım daha var. Onuda iptal ettireceğim.

 • Emin 16 Kasım 2013

  Şikayetimin takipçisi olacağım. Bakalım yukarıdaki gibi (copy-past) kopyala yapıştır ve unut cevap'mı ? verecekler. Yada gerçekten mantıklı bir cevap verecekler. Bekleyip göreceğiz.

 • Vodafone Temsilcisi15 Kasım 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön