25 Nisan 2013

Vodafone Kullanmadığım 28 Günün Faturalandırılması!

Bu aynı konudaki ikinci şikayetim çünkü Vodafone yetkilileri arayıp neden şikayetçisiniz diye bir kez dahi sormadı? Kendilerince sistem böyle işliyor gibisinden cevaplarla geçiştiriliyorum çok memnuniyetsiz bir durum ben haksız yere 28 günlük kullanmadığım dk ve sms lerin parasını ödemek zorunda kalıyorum madem bunu ödememi engelleyemiyorsunuz o zaman kullanmakta olduğum bir Vodafone hattıma yüklenmesini istiyorum ben bunu ödüyorsam haksızca kullanmadan değil, kullanarak ödemek istiyorum saten defalarca sormama rağmen bana operatör değiştirirsem bu kadar çok fatura geleceğini hiç bir müşteri temsilciniz söylemedi dönüp geçmişe aramalarıma bakın kaç kez müşteri temsilcilerinize sordum bunu?

Ali 35 Okunma

Cevaplar

  • Ali29 Nisan 2013

    Hattım ilk açıldığında ayın 19 idi 21 kesim tarihi 3 günlük faturayı gönderdiniz bana ama bana aynı şekilde yine iki günlük fatura neden gelmedi de tüm ayın ki geldi?Bunu yapan sistem kullanmadığım 28 günüde bana ödetmez bu haksızlıktır? Müşteri memnuniyeti için kullanmadığım dk ve sms lerim hala vodafone de olan diğer hattıma yüklenmesini talep ediyorum?Özellikle de müşteri temsilcinizi defalarca arayıp bu konuyu danışmama rağmen bana 26 tl ödeceğimi söylediler ama bana 90 TL fatura geldi. Kimseye bu operatörü tavsiye etmem ne alın nede taahhüt yaptırın!Bu şikayetime de yine standart geçiştirici cevaplar verildiği taktirde yine tukodere şikayet edeceğim ilk gelen fatura ve görüşmelerimle?

  • Ali25 Nisan 2013

    hattım ilk açıldığında ayın 19 idi 21 i kesim tarihi 3 gunluk faturayı gönderdiniz ama bana aynı şekilde yine iki günlük fatura neden gelmedi de tum ayın ki alındı ? bunu yapan sistem kullanmadığım 28 gunude bana ödetmez bu resmen haksızlık ? müşteri memnuniyeti için kullanmadığım dk ve sms lerim hala vodafone de olan diğer hattıma yuklenmesini talep ediyorum ? ve özellikle şikayetci olduğum olay müşteri temsilcilerinize defalarca sormama rağmen hattı kapattırdıpımda bana sadece 26 tl fazla ödeyeceğimi söylemiş olmaları dediklerinzle yaptıklarınız hiç uyuşmuyor kimseye bu operatörü tavsiye etmem okuyan arkadaşlar varsa ne alın nede özellikle taahhüt yaptırın! bu isteğime cevap yazılmadığı taktirde bu örnek işlemlerle tekrar şikayetci olacağım buradan standart cevaplar verdiğiniz içinde tüketici haklarına ilk gelen 3 günlük faturam ve müşteri hizmetleriyle yaptığım görüşmelerin tarihlerini vererek söylemiş olduğunuz ücretten çok daha fazla fatura göndermenizi şikayet edeceğim haksızca kullanmadığım dk ve sms leri ödettiriyorsunuz ?

  • Vodafone Temsilcisi25 Nisan 2013

    Sayın A** K********* Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınızın fatura kesim tarihinin herayın 21.günü olduğu ve taşıma işleminin yeni fatura dönemine girilmesinin ardından gerçekleşmesi sebebiyle fatura yansıdığı bu bağlamda ücretlendirilmenizde sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz. genç avantaj tarifesi kapsamında dönem içerisinde yapılan tarifeden her türlü çıkış ve iptal işlemi durumunda toplu süre ücretinin tamamı ödenmektedir.paket ile ilgili bilginin http://cepmerkezi.vodafone.com.tr/tarifeler/genc-avantaj-tarifesi1 linkinde yer aldığını ve kontrollerin tarafınızca sağlanabileceğini hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön