Vodafone Kullanıma Açılmayan Hat!

Fatih U. |

01.04.2013 tarihinde vodafone şubesinden yeni bir faturalı hat sözleşmesi yaptım. 24 saat içerisinde açılacağı söylenen hattım 72 saatten fazla süre geçmesine rağmen hala açılmadı. 3 gündür 542 müşteri hizmetlerini arıyorum. Karşıma çıkan yetkililerin her biri farklı konuşmaktadır.

Birbirlerinden haberleri olmayan kendilerini kurtarmaya çalışıp telefonu kapatmanız için elinden geleni yapan ağzına geleni söyleyen farklı 4 günde 4 kişiyle konuştum. Ve aynı soruya her biri farklı farklı cevaplar verdiler. Mail atıyorum dönen yok arıyorum hattı açan yok. ben daha kullanmaya başlamadığım hatta arıza kaydı bile oluşturdum. Daha ne yapmam gerekiyor söyler misiniz?

Etiketler :

Abonelik Başvuru Bilgilendirme Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Nisan
  14:10

  Değerli Abonemiz,

  Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz.
  Yapılan kontrollerde hattınızın aktif konumda olduğu ve sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz.  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?

  default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • 05 Nisan
  13:58

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri