03 Eylül 2013

Vodafone Kullanılmayan Hatta Ücret Yansıtmış!

Ben 1997 yılından bu yana Telsim-Vodafone abonesiyim. Bu süreçte bu hattımı hiçbir gsm firmasına aktarmadım. Blackberry kampanyasından sınırsız internet vaadiyle kampanyaya girdim ancak internete ekstra fiyatlandırma yaptılar. Bu sebeple telefonumu askıya aldım, aboneliği iptal etmeden, konuşmadan her ay 23 TL ödemeye devam ettim. Son iki ay 40 TL gelmeye başladı.

Aradım sorduğumda kapalı telefonda internet kullanmışım ayrıca (yurt dışında olduğum tarihte telefonum yanımda yokken) bir bankayı iki kere aramışım şok oldum. Bugün 4440542 call centeri aradım bana 15 güne döneriz dediler.Yıllarca büyük bedeller ödedim karşılığı bu olmamalıydı. En kısa sürede yasal haklarım için başvuruda bulunacağım.

Sinan 27 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi25 Ekim 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,542232****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirmenize yönelik yapılan kontrollerde iade işleminizin yapıldığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Sinan09 Eylül 2013

  ŞU FORMU DOLDURDUĞUM SAAT (09.09.2013--12.32 ) İTİBARİYLE HİÇ KİMSE BU KONUDA TARAFIMA ULAŞMAMIŞTIR.İLGİLENMEMİŞTİR. SÖYLEYECEK BİR SÖZLERİ OLMADIĞI BELLİDİR.... HALEN BİZİM KENDİLERİNİ ARAMAMIZI BEKLİYORLAR HERHALDE...HİZMET BUYSA YAZIK ...

 • Sinan03 Eylül 2013

  BU KONUDA GEREKLİ İNCELEMENİN YAPILARAK KISA SÜRE İÇERİSİNDE TARAFIMA BİLGİ VERİLMESİNİ RİCA EDERİM. CUMA GÜNÜ İTİBARİYLE YASAL İŞLEMLERE BAŞVURACAĞIMI DA TEKRAR BİLDİRMEK İSTERİM.

 • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön