25 Şubat 2013

Vodafone Kullanılmayan Hat Bedelinin İcra Yolu İle İstiyor!

29.06.2011 tarihinde 200 TL ye Vodafone Çanakkale Merkez Bayii Telekom dan kampanyalı olarak Sözleşme yaparak Vodafone 945 Marka ve Model bir telefon aldım.Kredi kartımdan ücretini peşin olarak ödedim.Sözleşmenin ve faturanın bir kopyasının İstanbul da ki adresime bilahere gönderileceği ifade edildi.

Telefonu 1- 2 ay kullandım. sürekli ekran kilitlenmesi oluyordu. Çanakkale bayisi , İkamet ettiğim İstanbul Göztepe Vodafone bayisinden ve müşteri hizmetlerinden çözüm bulamadım.Müşteri Hizmetlerini arayarak ,Telefonu ve Hattımın iptalini talep edip Turkcelle geçtim.Hattı kullanmadığım halde 05.02.2013 de 485 TL + 331 TL faiz = 816 TL lik Ödeme Emri aldım.485 TL yi ödeyeyim Faizi ödemeyeyim.

Orhan 58 Okunma

Cevaplar

  • Orhan11 Nisan 2013

    Sayın Vodafon yetkilileri Boşuna bu tür yazılar yazıpda müşteri ile ilgilendiğinizi kanıtlamaya çalışmayıb 485 TL yi Avukatınıza ödedim. 313 TL için İcraya vereceğini bildirdi. Şimdi onu bekliyorum Bakalım bu konuda birşey yapacakmısınız !!!!!!

  • Vodafone Temsilcisi25 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, Hattınızın yasal takip sistemine aktarıldığı görülmektedir. Uygulama kapsamında abonelerimizin mağdur durumda kalmamaları için uyarı mektubu gönderilmektedir. Yapılan bildirimler neticesinde ödenmeyen faturalara ilişkin yasal süreç başlatılmaktadır. Hattınız için yapılan incelemede de bu kapsamda gerekli işlemlerin yapıldığı görülmektedir. Hattınızın 13.06.2012 tarihinde geçiş işleminin gerçekleştiği ve hesap kesim tarihinde son bir dönem faturasının yansıdığı görülmüştür. İmzalamış olduğunuz sözleşmenin Mali Hükümler bölümünde ödemeler hakkında detay bilgiler mevcut olup, düzenlenmiş olan faturalarda sorun bulunmamaktadır. Bu bağlamda; düzenlenmiş olan faturalarda sorun bulunmadığını ve ödeme ile ilgili olarak tarafınıza tebliğ edilen avukat ile irtibata geçilmesi gerektiğini hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi25 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön