29 Mayıs 2014

Vodafone Kullanılmayan Döneme Ait Fatura Ödetti.

Kardeşim adli bir soruşturmada gözaltına alınmış, ardından tutuklanarak cezaevine konulmuştur, halen de hükümlüdür. Kardeşimin üzerine kayıtlı 0 541 585 ****numaralı faturalı ve sabit paket tarifeli hattın sahibidir ve bu hat için konuşma, mesajlaşma ve internet kullanımı içeren aylık 81.10 TL sabit ücret ödemektedir.

Bu hattın kapatılması için avukat vekaleti, şahsımın vekaleti ile 444'lü numaralar ve Vodafone abone merkezlerinden yaptığımız tüm görüşmeler sonuçsuz kalmış ve 2 yılda 2 bin TL'ye yakın haksız bir fatura ödemiş bulunmaktayım.

Hiçbir şekilde kullanılmayan aylara ait tüm ücretlerin tarafıma acilen iadesini talep ediyorum.

Murat 213 Okunma

Cevaplar

  • Murat31 Mayıs 2014

    Vodafone yetkilileri Türkçe bilmiyor galiba. Bana gelen mesajda hattın zaten kapalı olduğu yazılmış. Okumayı yeni söken bir çocuğun da anlayabileceği gibişikayetimde, kullanılmayan bir hat ısrarlı girişimlerimize rağmen 1 yılı aşkın bir zaman kapatılmadığı için ödemek zorunda kaldığım ücretlerin iadesini istedim. Hala da istiyorum.

  • Vodafone Temsilcisi29 Mayıs 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön