Vodafone Kullanılmayan 800 Kb İçin 10 TL Ücret Aldı!

Murat Y. |

Bugün internet kotamı sorguladım. 16 mb. kaldığını görünce internete girdim. Sonrasında bir mesaj geldi. 10 TL'yi aştığım için internetim bugünlük sınırsız. Ardından sorgulama yaptım ve 1 mb. daha kota olduğunu gördüm. 10 dakika sonra ise 868 kb. kullanım yüzünden 10 TL. ücretlendirildiğimle ilgili mesaj aldım. Kota bilgisi yanlış mı veriliyor? Kullanmadığım hizmeti neden ödüyorum?

868 kb. 10 TL'mi etmektedir Vodafone?

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Haziran
  21:50

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 26/06/2014 tarihinde irtibat numaranızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 24 Haziran
  15:02

  “ Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”