28 Temmuz 2015

Vodafone Kullanamayacağım İnternet Paketi Satmış!

35 liralık tarifemde 500 dk, 5000 SMS, 500 MB interneti var fatura 109 lira

ek internet paketi istedim 1 GB esnek paket için SMS veya self servis yolu ile başvuru yaptım. Paket tanımlandı, self servisten aylık 1 GB'ın kalan 18-19 güne tekabül eden 600 küsur MB'lık kısmı self servisten göründü.

İnterneti kullandığım halde paket bakiyem azalmadı ve güncel faturam gereksiz yere kabardı. Müşteri hizmetlerine sorduğumda güncel dönem ile ilgili işlem yapılamadığını, yanlışlık olması durumunda fatura kesildikten sonra şikayet üzerine iade mümkün olduğu söylendi. Fatura kesilince müşteri hizmetleri bana o paketi kullanamayacağımı söyledi. Alıp kullanamadığım bir paket yanıltma değil mi?

Metin 485 Okunma

Cevaplar

  • Metin26 Temmuz 2015

    Böyle abes bir hata olacağına ben haksız olayım isterim.

  • Metin26 Temmuz 2015

    35 lira fatura vergisi ile 40 olsun, önceki dönem hattım kapandı 10 da ona ekle 50, paket aldım 10 daha ekle 60. 52 lira da ekstra internet yazılmış toplamda 110 liralık bir fatura. Kullandığım internet (paketimdeki hariç ekstra) yaklaşık 580mb. Ben hakkım olmayanı istemiyorum ki, 110 liralık fatura karşılığında bunları aldığımı kime söylesem üstüme güler. Savcılığından şikayetine dibine kadar her şeyi öğrenip üç beş sene de sürse mahkeme mahkeme de gezsem daha çok da maliyet olsa ben hakkımı dibine kadar arayacağım. Hattı başka operatöre taşımak da çözüm değil. Burada benim mağdur olmadığımı düşünen varsa çekinmeden yazsın, ben gerçekten kendimden şüphe duymak istiyorum.

  • Metin26 Temmuz 2015

    Müşteri Hizmetleri ile çok kere görüştüm. Derdimi anlatmam en az yirmi dakika sürüyor, çünkü müşteri sürekli suçlu benmişim gibi beni bölüp açıklama yapmaya çalışıyor. Bazı müşteri hizmetleri görevlisi benim mağdur olduğumu anladığında yardımcı olmaya çalışacağını söyledi fakat sonuncusunda yani 25 Temmuz'da ilk defa bu ek paketi kullanamayacağım söylendi. Peki kullanamayacağım paketi nasıl satın aldım diye sorduğumda bana satın almanıza engel yok ama kullanamazsınız dediler. Peki kullanamayacağımı nasıl anlamalıydım dedim müşteri hizmetlerini arayıp sorabilirdiniz dediler. Neresinden tutsak elimizde kalır. Ben paketi satın aldım ama kullandığım internet paketten düşmedi de ekstra olarak geldi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön