10 Mayıs 2013

Vodafone Kullanamadığım Hatta Gelen Fatura!

Vodafone müşterisi olarak taahhütlü telefon hattımı taahhüt bitiminde iptal ettirmek için Vodafone çağrı merkezini arayıp iptal ettirmek için bilgi aldım. Bana vermiş oldukları bilgi dahilinde işlemlerimi yapıp iptal ettirdim ancak son dönem faturam haberim olmadan adıma kesilmiş. Hiçbir şekilde hattımdan kullanım gerçekleştiremedim. Bu halde fatura ödemek zorunda bırakılıyorum.

Ahmet 14 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sayın A***** Y****** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınızda kullanıma istinaden ücretlendirilme yapıldığı ve sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön