Vodafone Kredi Kartımdan Bilgim Dışında Bana Ait Olmayan 3 Tane Fatura Ödemesi Yapılmıştır.

Gülsüm C. |

26.12.2014 tarihinde benim bilgim dışında 84,90 -70,40-40,30 TL tutarında 3 çekim yapılmış. Bu faturalar bana ait değildir. Otomatik ödeme talimatımda yok neye istinaden bu çekimleri yapabiliyorsunuz. Benim bilgim dışında kartımı kullanma hakkını nereden aldınız. Hem Vodafone'a hem de bankaya dilekçe verdim.

Vodafone'dan bana dönüş yapıldı verilen cevap şu; çekimi biz yapmadık banka yapmış. Banka diyor ki; bizle alakası yok Vodafone çekmiş. Ortada yapılan bir çekim var ama kimse kabul etmiyor. Bu çekimler nereden yapılmış ve kimin adına yapılmış öğrenmek istiyorum. Aksi takdirde hem Vodafone'u hem de bankayı dava edeceğim.

Etiketler :

Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Şubat
  22:47

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Gülsüm C.
  28 Ocak
  09:48

  ben bu numaraları defalarca aradım zaten ban bir sonuç verilmiyor. ben bu faturaların kimin hattına ait olduğunu ve nereden bu işlemlerin yapıldığını öğrenmek istiyorum.

 • 27 Ocak
  18:16

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, Vodafone hatlarından 444 0 542, diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.