07 Eylül 2013

Vodafone Kredi Kartı Ödeme Talimatındaki Sorun Nedeniyle Hattımı Kapattı!

Şubat 2013 tarihinde Vodafone cihaz kampanyasından yararlandım. Ödemelerin yapılması için kredi kartına otomatik ödeme talimatı verildi.

Şubat ayından Temmuz ayına kadar ödemelerde bir problem yaşanmadı fakat Temmuz ve Ağustos ayı faturalarım sistemde talimatım gözükmesine rağmen kredi kartımdan çekilmedi ve bu nedenle hem hattım kapatıldı hem de Temmuz ayındaki gecikme yüzünden Ağustos ayı faturama ekstra 7 TL (çağrı merkezinin verdiği bilgiye göre 2 TL gecikme, 5 TL hattı geri açma bedeli) yansıtıldı.

Sorun hala çözülmüş değil. Bankam ile görüştüm, kart limiti ile ilgili sorun yok, otomatik ödeme talimatı Vodafone tarafından yapıldığı için müdahale edemiyorlar.

Emre 48 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Mail order sorununun düzeltilmiş olduğu bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi07 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön