06 Mayıs 2013

Vodafone Kredi Kartı Bilgilerimi Sıfırlatamıyorum!

Vodafone. com. tr online işlemlerden lira yüklemeye çalıştım ama sistemde bana ait olmayan bir kredi kartı numarası olduğu farkettim. Bunu sıfırlatıp yeniden tanımlamam gerekiyormuş. Aşağıdaki Vodafone'un uyarısıdır.

"Öncelikle Vodafone hattınızdan 542 veya diğer operatör ve sabit hatlardan 4440542 müşteri hizmetlerimizi arayarak eski kart bilgilerinizi sıfırlatmanız gerekir. Ardından Online Self Servis’ e
giriş yaparak yeni kredi kartı bilgilerinizin girişini yapabilirsiniz. "

Bu hattı aradım ama "böyle bir hizmet veremiyoruz" dediler. Siteden değiştiremiyorum, müşteri hizmetleri böyle hizmet vermediğini söylüyor, ne yapayım ben şimdi?

Kayahan 55 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,Vodafone 'un müşteri memnuniyeti ilkesini baz aldığını ve yüksek kalitede iletişim hizmeti sağlamayı hedeflediğini belirtmek isteriz. Abonelerimizden gelen talep ve şikayetlerin bizim için önem taşımakta ve ulaşan şikayetlerinizin değerlendirilmek/ çözüme ulaştırmak için ilgili birimlerimize aktarılmaktadır. Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirimleriniz doğrultusunda hatalı bilgi aktarımı sağlamış olan, müşteri temsilcisine gerekli uyarının sağlanıldığını iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, tanımlı kredi kartı bilgileri için sıfırlama yapılarak kart bilgilerinin silindiğini belirtmek isteriz. Yeni kart bilgisi tanımlayabilirsiniz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön