Vodafone Köyümüzde Çekim Problemi Var!

Lokman B. |

Burdur ili Gölhisar ilçesi Yeşildere Köyü'nde Vodafone'a ait olan hattımız çekmiyor. Bize gerekli sorunu çözeceklerini söylediler. Bir sene oldu lakin hala çözmediler gerekli çalışmanın yapılıp çekimin gerçekleşmesini talep ederiz.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Haziran
  10:13

  Değerli Abonemiz,
  Sürekli gelişen GSM teknolojisinde, Vodafone olarak yeni servisler ve yeni abonelik uygulamalarımız ile, siz değerli abonelerimiz için en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz.
  Abonelerimizden tarafımıza iletilen bağlantı sorunları doğrultusunda tüm baz istasyonlarımızın servis kullanımına yönelik incelemeye alındığını ve herhangi bir problem bulunması durumunda teknik çalışma sonrasında sorunun giderilmekte olduğunu ,mevcutta planlanan yeni istasyon bulunmadığını ancak gelecek yatırım planında değerlendirmeye alınacağını , sağlıklı iletişim kurulabilmesi adına teknik çalışmaların mevcut olduğunu belirtmek isteriz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”