16 Ocak 2015

Vodafone Kötü Tavır!

Vodafone'a numaramı taşıdım bir süre önce de 6 ayımı doldurduğumda tarifeye ek ücret kampanyası ile telefon alabileceğimi düşünerek Vodafone'a gittim. 6 ayda düzenli ödeme yapmadığım için alamayacağımı söylediler ve bunu söylerken de ses tonları ve beden dilleri çok aşağılayıcıydı.

Geçte olsa faiziyle birlikte ücretimi ödedim. Ve ödüyorum da hem faiziyle paramı al hem bana aşağılama ayrımcılık ne varsa uygula. Geciken faturamın gecikme bedelini alıyor musun, bir parasal kaybın söz konusu mu hayır. Neden geç ödeme yapanlara ayrımcı ve aşağılayıcı davranıyorsunuz. Hem paramı al hem aşağıla.

Sedat 82 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 27.01.2015 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından 444 0 542, diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "444 0 542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 43,80 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi16 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön