11 Şubat 2014

Vodafone Kota Aşımı!

Vodem İnternet ile 2 gb lık kotayı aşmayarak normalde 20 TL fatura ödüyordum. Son 3 ayda faturam 40 TL geldiği için interneti az kullanarak 2 gb lık kotayı aşmamaya karar vermiştim. Neredeyse hiç kullanmadığım halde son faturamda 60 TL gelince Google dan geçmişe göz attım ve şok oldum.

İş yerinde TTNET servis sağlayıcısından kablolu olarak kullandığım İnternet geçmişi evdeki bilgisayarımda aynen görünüyor. Sonrasında her akşam yine kontrol ettim, gördüğüm manzara aynıydı. Demek kota böyle(!) doluyormuş. Vodafonu aradım, müşteri temsilcisi ne demek istediğimi tam olarak anlayamamış(!) "İlgili birim sizi arayacak" dedi. Ne arayan var ne soran. İlk fırsatta eski operatörüme geçiş yapacağım.

Koray 200 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 14.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön