01 Mayıs 2014

Vodafone Konuşmadığım Ay İçinde Fatura Yolluyor.

15.03.2014 ayında hattımı başka bir operatöre geçirdim ve sözleşmem bitmesine rağmen 48 tl fatura ödemem isteniyor. Ben bu faturanın iptal edilmesini rica ediyorum. Konuşmadığım yere neden fatura ödeyeyim. Tüketici anlayışı bu mu Vodafone.

Bekir 110 Okunma

Cevaplar

  • Bekir27 Mayıs 2014

    01.05.2014 tarihinde şikayetimi belirttim ertesi gün müşteri temsilcisi beni aradı ve yetkililerle konuşup tekrar döneceğini söyledi ben merak ediyorum vodafone da bütün işlemler bu hızla mı gidiyor ayın sonu geldi bana halen ödenen olmadı tekrar belirtmek istiyorum ben bu faturanın iptalini istiyorum ve konun en kısa zamanda çözülmesini ve tarafıma dönüş yapılmasını rica ediyorum diğer numaram ada 12. ayın faturasını taahatü bitmeden faturasını farklı yansıttınız ödedim tüketiciler uğraşmak istemeyip ödedikleri için mi ne alabilirsek kar sayılıyor sunuz ? Merak ediyorum açıklamasını yapar mısınız ?

  • Vodafone Temsilcisi01 Mayıs 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 01.05.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi01 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön