07 Mayıs 2013

Vodafone Konuşmadığım 1 Ay İçin Bana Fatura Kesmiş!

1998'den beri Telsim- Vodafone 'taki hattımı özellikle son birkaç aydaki fahiş faturalardan sonra Fenercell'e taşımaya kadar verdim. Nisan ayının son haftasında başvurdum ve hattım tam olarak 1 Nisan gecesi 00:35 'te Vodafone'dan Fenercell'e taşınmış oldu.

Tabii ki bu akıllı firma! bu yarım saati hemen değerlendirmiş. Hiç konuşmadığım, 1 sn. bile hizmetini almadığım bu süre için hemen 18. 30 TL'lik faturayı kesivermiş. Vodafone'dan kurtularak ne kadar doğru karar verdiğimi böylece görmüş oldum.

Erol 121 Okunma

Cevaplar

  • Erol 07 Mayıs 2013

    1998 - 2013 yılları arasında faturasını tek bir gün bile aksatmadan ödemiş müşteriniz için yaptığınız açıklama bu mudur sevgili Vodafone? Teşekkürler, sizden ayrılarak ne kadar doğru karar verdiğimi bana bizzat "otomatik - robot" maille verdiğiniz cevapla onaylattığınız için. Evet belki 18.30 TL kazandınız, tebrik ederim , eminim böyle ufak tefek hesaplarla bu kazancı 100'lere katlıyorsunuzdur, ama benim üzerimden kazancınız bundan böyle 1 kuruş artmayacaktır, bundan emin olabilirsiniz.

  • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sayın E**** Ç******* Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili taşıma işleminin yeni fatura dönemine girilmesinin ardından gerçekleşmesi sebebiyle fatura yansıdığı bu bağlamda ücretlendirilmenizde sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön