03 Ağustos 2013

Vodafone Konuşma Paketinin Aktif Hale Getirilmemesi!

Diğer bir operatörden Vodafone'a geçiş yaptım.Keşke yapmasaydım.Ön ödemeli olan hattıma bugün sabah saat 09.00 da 30 TL yüklememe rağmen konuşma paketim bir türlü aktif hale geçirilmedi. Samsun Atmaca iletişim kayıt oluşturmasına rağmen saat 17.30 daha sorunum çözülmedi.
Üç kez müşteri hizmetlerini aradık yine sonuç alamadık.

Ali 153 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi22 Ağustos 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden söz konusu kampanyadan 12 Haziran 2013 – 31 Ağustos 2013 tarihleri arasında son 30 günde yeni hat alarak ya da numara taşıma yoluyla Vodafone'a geçişi tamamlanmış, bireysel faturasız gençlik tarifelerindeki [ÖZGÜR GENÇ ve CEP ÖZGÜR] 26 yaş altı abonelerin yararlanabildiğini belirtmek isteriz. Mevcut uygulama bu yönde olup, görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Kullanım profiline göre tercih edebileceğiniz birçok abonelik paketi mevcuttur, tarifeler ile ilgili bilgi alabilmek için ekte sunulan linkleri tıklayabilirsiniz. http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/tarifeler.home.php Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilirsiniz . Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ali06 Ağustos 2013

  Kesinlikle memnun değilim.şikayet için kayıt oluşturuluyor.Basit bir işlem için üç gün bekliyorsun.Müşteri hizmetleri tam bir fiyasko.Bağlanabilene aşk olsun.

 • Ali05 Ağustos 2013

  Pazartesi saat 12.43 itibarı ile sorunum halen çözümlenmemiştir.Vodafone müşteri hizmetlerine zaten ulaşılamıyor.Hattı aktif hale getirmek o kadar zor bir şey mi?Cuma günü müşteri hizmetlerinin mailinde size en kısa sürede ulaşılacaktır denmesine karşın kimse ilgilenmiyor.Hattım bu akşama açılmazsa vodafonu terk edeceğim.Bir daha asla Vodafone.

 • Ali03 Ağustos 2013

  29.07.2013 tarihinde Samsun İstiklal Caddesi No:121 de bulunan Vodafone bayiisine ( Atmaca İletişim-İbrahim Atmaca) numara taşıma işlemi için başvuruda bulundum.Numara taşıma işlemim 02.08.2013 saat 07.57 de gerçekleşti.Bayiiden ön ödemeli her yöne 500dk-500 SMS - 500 MB paket için 30TL ödeme yaptım ve ödeme fişini aldım. Ancak abone sözleşmesinin bir nüshasını almayı unuttum.O günden beri konuşma paketim aktif hale geçirilmedi.Defalarca bu husus için Atmaca iletişime gittim.Müşteri hizmetleri ile bağlantı kurulmasına karşın sorun çözülmedi. Atmaca İletişimden sözleşmenin nüshasını talep ettim.Bana verdiklerini söylediler( yalan ).Savcılığa suç duyurusunda bulunacağım.

 • Vodafone Temsilcisi03 Ağustos 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön